Motobar Bravantice

Restaurace s nevšedním interiérem vhodná pro pořádání svateb, rodinných oslav a  firemních akcí či školení nebo večírků s odděleným salónkem pro 45 osob, která Vás překvapí velice dobrou českou kuchyní a pivem jako křen.

MOTOBAR NABÍZÍ

Těšíme se na Vaši návštěvu.

PENZION BRAVANTICE

Ubytování je 300 metrů od sjezdu z dálnice D1 směr Klimkovice nebo směr Bílovec. Možnost UBYTOVÁNÍ NONSTOP. Penzion je součástí velkého parkoviště v areálu Motobaru Bravantice. Máme k dispozici celkem 7 pokojů, s kapacitou 18 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením. K dispozici je TV, WiFi ZDARMA, lednice, varná konvice s příslušenstvím a vlastní parkoviště ZDARMA. V okolí jsou 8 km lázně Klimkovice, 10 km letiště Leoše Janáčka Mošnov,  a jiné kulturní vyžití. Součástí areálu je stravování v restauraci Motobaru Bravantice kde je otevřeno v pracovní dny již od 8 hod.

PENZION V PROVOZU NON-STOP

KONTAKTY

rezervace v restauraci: +420 722 540 300, +420 608 077 775       Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

rezervace ubytování: +420 602 761 137        Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.motobarbravantice.cz

 f10

Vytisknout