#
#
#
#
#
#
#
#

Navigace

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kalendář

Datum a čas

Dnes je čtvrtek, 8. 6. 2023, 6:31:10

Svátek

Svátek má Medard

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Mezinárodní den oceánů

Zítra má svátek Stanislava

Aktuální počasí

Počasí dnes:

8. 6. 2023

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 20 až 24°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Východ a západ slunce

Slunce vychází:4:40

Slunce zapadá:20:52

Obsah

Znak naší obce putuje po Balkánu

Typ: ostatní
Znak naší obce putuje po Balkánu V sobotu 20. 8. 2022 vyrazili dva bratři na poloorientační nezávodní expedici GUMBALKÁN 2022. Jejich auto nese znak a název naší obce.

Martin a Matěj Nykšovi jsou bratři, kteří mají podstatnou část života spojenou s obcí Bravantice.  Oba už bydlí někde jinde, ale pořád mají k Bravanticím velmi blízko. Letos se jim naskytla možnost nevšedního zážitku formou dobrodružné cesty po Evropě. Při této příležitosti je oba napadlo zviditelnit naši obec Bravantice a jejich rodnou vísku i mimo Českou republiku. Obec si tohoto skvělého nápadu velmi váží a zajistila jim potřebné polepy vozidla, vybavila je některými surovinami a předměty na jejich cestu po Balkánu.

V sobotu 20. srpna 2022 vyrazili na poloorientační nezávodní offroad trip po Čechách, Slovensku, Maďarsku a Rumunsku. Znak s medvědem a název obce tak „zdobí“ jejich offroad po celou jejich cestu.

A kdo ví, třeba tato expedice na Balkán spojená s reprezentací naší vísky přinese nějaké to ovoce. Chtěl bych jim tímto poděkovat za propagaci naší vesnice a za všechny fandy tohoto adrenalinového projektu jim popřát šťastnou cestu, hodně krásných zážitků a šťastný návrat domů.

Starosta obce.


Vytvořeno: 23. 8. 2022
Poslední aktualizace: 26. 8. 2022 13:31
Autor: Rudolf Němec