Navigace

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Kalendář

Datum a čas

Dnes je pátek, 26. 4. 2024, 15:46:55

Svátek

Svátek má Oto

Státní svátky a významné dny na dnešek:

  • Světový den duševního vlastnictví
  • Mezinárodní den vzpomínky na Černobyl

Zítra má svátek Jaroslav

Aktuální počasí

Počasí dnes:

26. 4. 2024

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť. Denní teploty 7 až 11°C. Noční teploty 5 až 1°C.

Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Východ a západ slunce

Slunce vychází:5:30

Slunce zapadá:19:59

Obsah

Nabídka práce v ISMM - Jistebník

Typ: ostatní
Firma Dělnické pracovní pozice ISMM - Jistebník.
Brusič, Obsluha ohraňovacího lisu, Obsluha laserového pálicího stroje, Strojní zámečník, Svářeč

Brusič – manipulační dělník

pro výrobní závod Jistebník 01 (Jistebník 466)

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • ochota pracovat
  • samostatnost, ochota pracovat
  • vysoké pracovní nasazení, samostatnost, spolehlivost

Obsluha ohraňovacího lisu

Pracovní náplň:

  • obsluha, provoz a údržba ohraňovacího lisu
  • manuální práce u automatického CNC stroje ohyby plechů na CNC ohraňovacím lisu
  • práce dle výkresové dokumentace

Požadujeme:

  • znalost práce na ohraňovacím lisu výhodou
  • šikovné zájemce zaučíme
  • praxe ve strojírenství a čtení v technické dokumentaci výhodou
  • spolehlivost, samostatnost, manuální zručnost

Obsluha laserového pálicího stroje

  • obsluha, provoz a údržba laseru
  • manuální práce u automatického pálicího stroje

Požadujeme:

  • znalost práce na palicím stroji laser/plasma výhodou

Strojní zámečník

pro výrobní závod Jistebník 02 (Jistebník 460)

Požadujeme:

  • znalost čtení výkresové dokumentace výhodou
  • praxe na vrtačce, pile, ukosovačce výhodou
  • flexibilita a konstruktivní odpovědný přístup k práci

Svářeč

Požadujeme:

  • základní zkouška ve svařování v ochranné atmosféře CO2
  • platný svářečský průkaz, praxe ve svařování min. 1 rok
  • dobrá znalost čtení výkresové dokumentace a následné zvládnutí výroby dle dané výrobní dokumentace

V případě zájmu zašlete svůj životopis nebo se informujte na čísle 774 379 176 (po - pá 8:00 - 15:00) nebo se osobně informujte ve výrobním závodě.

Vytvořeno: 27. 1. 2021
Poslední aktualizace: 14. 5. 2021 18:40
Autor: Rudolf Němec